• Wpisów:578
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 18:01
  • Licznik odwiedzin:48 169 / 2535 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 

yh

bardzo długo tu nie zaglądałam, ale brak czasu, weny i wgl chęci do życia. przez te 93 (: o ) dni co mnie nie było hm dużo się wydarzyło, ale tak w skrócie ..
poznałam chłopaka, było git. niestety nie miał dla mnie czasu, bo muzyka była dla niego ważniejsza niż dziewczyna. skończyło się.
byłam u E. w Manchasterze. było AWESOME ! głównie zakupy, ale kilku muzeów i kafejek nie zabrakło ; )
zdałam egzaminy na 80 punktów, skończyłam gimnazjum i dostałam się do LO, do którego chciałam : D
rozpoczęły się wakacje i jak na razie był tydzień w domu, tydzień z kuzynką u mnie, tydzień u kuzynki i teraz 2 tygodnie z rodzicami i rodzeństwem a potem znowu tydzień w domu i ostatnie 2 tygodnie wakacji z dziadkami nad morze
2,5 tygodnia temu pojawił się w moim życiu Ktoś .. Ktoś specjalny, przyszedł nagle i miłość nas zaskoczyła, można powiedzieć, że zakochaliśmy się w sobie od 'pierwszego wejrzenia'. dogadujemy się bardzo dobrze, tak jakbyśmy byli sobie przeznaczeni kocham Go i jestem z nim szczęśliwa ♥

no to tyle z informacji na krótko ; )

PS. Mam drugi blog, głównie z sentencjami, serdecznie na niego zapraszam ---> http://mysiaa97.pinger.pl/
 

 
I egzaminy zakończone. Wczoraj część przyrodnicza i matematyczna. Jest dobrze, chyba. No, ale chyba nie poszło mi najlepiej. Jeśli chodzi o przedmioty przyrodnicze .. :<
PRZYRODA
Całkiem spoko była geo. Dobrze mi poszła. Chemia i fizyka. Nie najlepiej. Dziwne pytania, ale mam nadzieję, że chociaż 75% zdobędę. No i bio. Nie była nie wiadomo jak straszna, ale jakoś poszła dobrze.
MATEMATYKA
Była łatwa. Nawet. Liczę na około 80% - 85%.

No i dzisiaj. Last day of exams. Pisałam angielski, podstawa i rozszerzenie. Podstawa jak podstawa. Dla mnie łatwa. Liczę na 100%, no ewentualnie 95% ; P I rozszerzenie. Nie było trudne, wymagało głównie logicznego myślenia. Nie liczę na 100% ale dobrze by było ponad 90%. Najgorsze z tego wszystkiego w dniu dzisiejszym było słuchanie. Na podstawie było łatwe, bo - PODSTAWA xd Na rozszerzeniu było troche ciężko coś usłyszeć, bo szybko mówili, ale jakoś dałam rade ; ) Tak więc teraz tylko czekać na wyniki do czerwca. Liczę, że dobrze pójdzie. : )
 

 
Pierwsza część egzaminów za mną. Jak na razie idzie mi dobrze, chociaż myślę, że mogło mi pójść lepiej :<
Pierwsze: WOS i historia
nie było to przerażające, ale nie poszło mi dobrze. Może z 70% będzie z całej tej części. Jak na mnie to i tak jest dużo ; ) raczej nie mam mózgu do historii i WOSu. Aczkolwiek WOS był dziwnie łatwy o.O aż mnie to zdziwiło bo z tego przedmiotu nie idzie mi najlepiej ..
Drugie: Polski
Całkiem łatwy. Szczerze ? Liczę na 75% - 80%. Nie była to trudna część. Największe zaskoczenie dla mnie było wtedy, kiedy spojrzałam na temat wypracowania. Łatwiejszego na egzaminie, jak dla mnie, być nie mogło: "napisz charakterystykę bohatera literackiego, który wykazał się odwagą". Heh z jednej strony fajny temat, z drugiej - po kiego przez 3 lata ćwiczyliśmy TYLKO rozprawki ?! Eh, ale i tak poszło dobrze : )
No i jeszcze 2 dni egzaminów przede mną, jutro przyrodnicze i matma, czwartek - angielski podstawa i rozszerzenie. Angielskiego się nie boje, bo jest to język, który lubię. Z matmą też nie mam większego problemu, fiz, bio i geo też nie sprawiają mega dużych trudności. Jedyne czego się boję w dniu jutrzejszym to CHEMIA. Nie przepadam za nią. No, ale 3 lata się uczyło, więc teraz zobaczymy czego się nauczyło ; )
 

 
Czasami przychodzą te chwile kiedy nie wiesz co ze sobą zrobi. Jedyne, o czym wtedy myślisz, to to żeby gdzieś wyjechać, uciec od problemów, od tych, którzy wyrządzają Ci krzywdę .. To straszne uczucie .. Nie wiem co sama mam robić .. Po prostu mam ochotę wziąć walizkę, spakować kilka rzeczy i wyjechać. To jest jedyne o czym teraz myślę .. już dawno bym to zrobiła, gdyby nie szkoła, testy, wybór kolejnej szkoły, rodzina .. Wiem, że mam blisko tych, którzy mnie kochają, dbają o mnie .. Jednak mimo to, nie czuję, że mam z kim pogadać. Po prostu, w tłumie ludzi czuję się bardzo osamotniona .. Brak ochoty na wszystko .. Czasami taka chandra dopada mnie często, a nawet zbyt często .. Jak na razie czekam na egzaminy, wtedy będę mogła odpocząć trochę, więcej czasu będzie dla mnie, będzie okazja do spotkania Kogoś dla mnie ważnego, mam nadzieję, że będzie chciał się ze mną zobaczyć ..

' I know i'm far from perfect, nothin' like your entourage
I can't grant you any wishes, I won't promise you the stars.
But don't ever question if my heart beats only for you, it beats only for you .. '

Jak na razie powinnam się uczyć, ale nie mam siły nawet na to a niedługo egzaminy i fajnie by było jakbym je zdała dobrze. Cóż, pouczę się przed samymi egzaminami, najprawdopodobniej pójdę na żywioł. Obawiam się chemii i geografii, ale jakoś to będzie ..
 

 
Shouldn’t love you but I want to
I just can’t turn away
I shouldn’t see you but I can’t move
I can’t look away (2x)

And I don’t know how to be fine when I’m not
‘cause I don’t know how to make a feeling stop

Chorus:
Just so you know
This feeling’s taken control of me
And I can’t help it, I won’t sit around
I can’t let him win now
Thought you should know
I’ve tried my best to let go of you
But I don’t want to
I just gotta say it all before I go
Just so you know

It’s getting hard to be around you
There’s so much I can’t say
Do you want me to hide the feelings
And look the other way

And I don’t know how to be fine when I’m not
‘cause I don’t know how to make a feeling stop

Chorus
Just so you know
This feeling’s taken control of me
And I can’t help it, I won’t sit around
I can’t let him win now
Thought you should know
I’ve tried my best to let go of you
But I don’t want to
I just gotta say it all before I go
Just so you know

This emptiness is killing me
And I’m wondering why I’ve waited so long
Looking back I realize
It was always there bur never spoken
I’m waiting here….been waiting here

Chorus
Just so you know
This feeling’s taken control of me
And I can’t help it, I won’t sit around
I can’t let him win now
Thought you should know
I’ve tried my best to let go of you
But I don’t want to
I just gotta say it all before I go
Just so you know

Thought you should know
I’ve tried my best to let go of you
But I don’t want to
I just gotta say it all before I go
Just so you know

 

 
Życie to jedna wielka monotonia, a przynajmniej moje. Kręci się wokół szkoły i domu, a więc moje dni wyglądają mniej więcej tak:
wstanie -> szkoła -> dom -> spanie -> wstanie -> szkoła .. itd.
Nic ciekawego, żadnych niespodzianek. Czasami chciałabym tak po prostu się oderwać od wszystkiego, wyjechać gdzieś. Wzięłabym przyjaciółkę, spakowała parę rzeczy i wyjechała, tak spontanicznie, bez planowania. Chciałabym uciec od tej monotonii i zwiedzić coś nowego, tak teraz, now, byle szybciej.
Pozostaje pytanie, wrócić czy nie ? Z jednej strony, chce zwiedzić świat. Jest parę miejsc, do których chcę pojechać z przyjaciółką. Z drugiej strony, tu, w Polsce, mam rodzinę, znajomych ..
Gdyby nie szkoła, rodzice i mój wiek, już dawno pisałabym do Was z apartamentu w Londynie, wyglądając przez okno na ludzi .. Ach, marzenia .. Cóż, wiem, że na przyjaciółkę mogę liczyć i wiem, że jeśli ją poproszę to ona mi pomoże, za to ją uwielbiam ♥ Jeśli jednak w Polsce zatrzyma mnie miłość jest pewne to, że nigdzie nie wyjadę. No, może w przyszłości z chłopakiem albo kimś już dla mnie bardziej ważniejszym. Jak na razie pozostaje mi jedynie czekanie aż skończę 18 lat i będę mogła pojechać gdzie tylko zechcę i gdzie tylko będę chciała ..
Od czasu do czasu, chciałabym mieć życie mniej więcej jak w SKINS, brytyjskim serialu, może stąd moja miłość do UK ? However, ich życie opierało się głównie na imprezach, alkoholu, narkotykach, seksie, intrygach. Chciałabym tak mieć .. Może nie do końca tak, ale oni mieli życie spokojne, luźne, robili co chcieli, nie było żadnych zakazów, nakazów .. Mieli swoje życie, tak bardzo inne, fajne .. Jeszcze tylko 2 lata. A później pojadę pozwiedzać trochę świata, poznać nowych ludzi, razem z przyjaciółką.

` and I don’t know how to be fine when I’m not
‘cause I don’t know how to make a feeling stop .. `
 

 
I ten moment kiedy chcesz je komuś powiedzieć, ale wiesz, że nie możesz. Tym bardziej, że ta druga osoba może nic nie czuć .. To boli, po prostu boli, żyć ze świadomością, że kogoś kochasz, ale nie możesz mu tego powiedzieć ..
 

 
This emptiness is killing me
And I’m wondering why I’ve waited so long
Looking back I realize
It was always there bur never spoken
I’m waiting here….been waiting here
 

 
` Miłość bowiem wymaga bliskości osoby kochanej .. `
 

 
' Co to znaczy "prawdziwe" ? Jak możesz zdefiniować "rzeczywistość" ? Jeśli mówisz o tym, co możesz poczuć, co możesz powąchać, spróbować lub zobaczyć, to rzeczywistość jest tylko elektrycznymi impulsami interpretowanymi przez Twój mózg ... '
 

 
' Czas nie ma znaczenia. Można zacząć w dowolnym momencie. Możesz się zmienić lub nie. Nic tego nie przesądza. Swój czas możesz pożytkować albo tracić. '
 

 
po prostu nie chce mi sie wierzyć jak ktoś mówi mi, że wszystko jest dobrze mimo, że widać, iż coś nie gra ..

jak ktoś chciałby pogadać to zapraszam, na każdą wiadomość odpiszę
http://gochat.in/meeg
 

 
niestety teraz głównie jest nauka i przygotowanie do egzaminów .. teraz złapało mnie choróbsko i leże przykuta do łóżka : /
jest tego plus - mogę pododawać jakieś wpisy ; p
 

 

...

długa nieobecność - sporo na głowie, troche problemów ..

odeszła miłość, przyjaciółka .. powrócił przyjaciel ..

brak sił i chęci do czegokolwiek .. nie wiem co robić ..
 

 
`- myślisz czasem o śmierci ?
- nie za bardzo ..
- nie boisz się ?
- nie .. gdybym nie miał raka nie poznałbym Ciebie .. cieszę się, że jestem chory ..
- ja też .. `
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›