• Wpisów: 578
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 18:01
  • Licznik odwiedzin: 47 578 / 2505 dni
 
think
 
Moje życie .. Hm ? Moje życie .. Jakie ono jest ? Jest normalne. Zmieniło się strasznie przez ponad rok .. Jestem teraz inną osobą, zmieniłam się .. Nie jestem taka jak byłam .. Wiele osób to zauważyło:
Kiedyś - spokojna, troche nieśmiała, ale lubiłam poznawać ludzi, wesoła, bezkonfliktowa ..
Teraz - nieśmiała, boje się ludzi, nie chce nikogo poznawać, raczej smutna, konfliktowa ..
Dlaczego taka zmiana ? Przez ludzi. Ludzi, którzy mieli czelność pojawić się w moim życiu .. Niektórym dziękuję, że się pojawili i są, nie zniknęli .. Niestety sporo osób totalnie mnie olało kiedy było naprawde źle i potrzebowałam pomocy .. Doszłam do wniosku, że ludziom nie można ufać, że prędzej czy później i tak zrobią w ch*ja, odwrócą się plecami i wypną d*pe ..
Po kilku wydarzeniach w moim życiu przestałam ufać .. Przestałam ufać ludziom bo się bałam. Bałam się, że znowu będzie tak samo. Dziękuję mojemu chłopakowi, że mnie nie zostawił, nie odpuścił sobie, że był cierpliwy .. Wiedział o wszystkim co mnie spotkało w poprzednim związku i mimo to czekał. Czekał aż mu zaufam, zresztą sam mi w tym pomógł. Pokazał, że nie każdy facet jest taki sam jak myślałam, że oprócz zwykłych ch*ujów są też czuli, opiekuńczy, prawdziwi faceci. Jestem mu za to wdzięczna.
Dziękuję mu również, że jest przy mnie, że pojawił się w moim życiu .. Gdyby nie on to nie wiem gdzie ja bym teraz była .. Nie wiem nawet czy bym tu pisała. Możliwe że byłabym w szpitalu czy coś ..
Moje życie staje się po mału lepsze. Czemu ? Dzięki pomocy mojego chłopaka, który wspiera mnie na każdym kroku, kocha mnie, opiekuje się mną, pomaga mi.
Dziękuję Kochanie, Kocham Cię ♥

Nie możesz dodać komentarza.