• Wpisów: 578
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 18:01
  • Licznik odwiedzin: 48 160 / 2535 dni
 
think
 
Jeszcze tylko 5 dni tutaj. 29.08 wracam do domu, do Niego .. Strasznie tęsknie, chciałabym się do Niego przytulić i tak po prostu być w Jego ramionach. Mimo, że tydzień rozłąki to mi jednak strasznie Go brakuje .. STRAASZNIE :c Cóż, ale nie zawsze od życia dostaje się to co się chce, tak już jest, było i będzie .. Niestety.

Źle się czuję. Kłucie w sercu. Nie, to akurat nie z tęsknoty. Przez palenie. KONIEC ! Rzucam, obiecałam. Nie może tak być. Po co zaczynałam ? Doigrałam się .. Kłucie w sercu, zawroty głowy, złe samopoczucie - odradzam palenie każdemu kto nie sięgnął po papierosy a chce spróbować .. Nie palcie !

Rozbicie, złe samopoczucie, przygnębienie, jakoś tak znowu nic się nie chce .. Najchętniej to by się zamknąć w pokoju i pobyć trochę samemu, z dala od świata .. Nie pytać się "czemu ? co się dzieje ?" bo sama na prawdę nie wiem .. Może to przez tęsknotę ? Może, ale sama już nie wiem co mam robić ..

Brak weny również towarzyszy .. Znaczy wena jest, ale nie chce znowu pisać smutasów i emocjonalnych kawałków. Mam ich już trochę, wystarczy. Muszę się wziąć w garść i coś napisać. Tak po prostu żeby jakoś może odciągnąć się od myśli o od tego, że tak strasznie tęsknię ..
Rzucam. Tęsknię. Źle się czuję.

Nie możesz dodać komentarza.