• Wpisów: 578
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 18:01
  • Licznik odwiedzin: 48 160 / 2535 dni
 
think
 
Czasem przychodzą takie dni, że chce się pobyć samemu, ale tak tylko samemu. Usiąść założyć słuchawki na uszy i nie myśleć o niczym, tak jak ja wczoraj - siedziałam na plaży z dobrą godzinę, słuchając muzyki i pisząc. Szczerze ? Brakowało mi w tamtym momencie pewnej osoby obok mnie, ale wieczorem na plaży było spokojnie - mało ludzi, cicho, można posiedzieć i pomyśleć będąc PRAWIE w samotności. Wczoraj skleiłam 2 zwrotki .. Zauważyłam, że piszę same emocjonalne no, ale cholera nie umiem innych kiedy przeszłość nie chce mi wyjść z głowy :c

Teraz jest już lepiej. Dostałam szansę nagrań i jestem zadowolona. Chociaż nadal się zastanawiam czy się zgodzić. Może nie powinnam się wahać i od razu powiedzieć 'TAK'. Ale tak na prawdę nie znam za dobrze tej osoby, najpierw muszę ją poznać. Na początku września jakoś się z nim umówię i się dogadamy. Po prostu się cieszę, ale to tak mega strasznie się cieszę : ) w końcu mogę jakoś spełnić się w muzyce, dostałam szansę, los się do mnie uśmiechnął : )

A tymczasem jeszcze 11 dni do powrotu do domu i do spotkania się z M. Tęsknię bardzo i strasznie mi Go brakuje :c Chcę się do Niego przytulić .. A najbardziej brakuje mi tego, że nie mogę tak po prostu usiąść z nim razem, posiedzieć i się pośmiać. Tak o, po prostu. Albo żeby razem posiedzieć, w ciszy, ale razem ..
10 dni. Tęsknię. Kocham.

Nie możesz dodać komentarza.